UCHWYT MEBLOWY 14024Z16000.MB RIGATO
32,50
Logo firma__Inne Markowe Produkty
103 w magazynie
SKU: 14024Z16000.MB Kategoria:
Opis
Uchwyt meblowy nowoczesny
Elegancki uchwyt w kolorze czarnym o rozstawie montażowym 160 mm.
Informacje dodatkowe
Materiał
ZNAL
Rodzaj wykończenia
czarny
Rozstaw
160 mm
Wymiar
170 x 9 mm
Wysokość
35 mm