UCHWYT MEBLOWY 14030Z16000.CR NODO
30,30
Logo firma__Inne Markowe Produkty
99 w magazynie
SKU: 14030Z16000.CR Kategoria:
Opis
Uchwyt meblowy nowoczesny
Elegancki uchwyt w kolorze chrom o rozstawie montażowym 160 mm.
Informacje dodatkowe
Materiał
ZNAL
Rodzaj wykończenia
chrom połysk
Rozstaw
160 mm
Wymiar
175 x 8 mm
Wysokość
33 mm