UCHWYT MEBLOWY 14030Z16000.MB NODO
26,90
Logo firma__Inne Markowe Produkty
104 w magazynie
SKU: 14030Z16000.MB Kategoria:
Opis
Uchwyt meblowy nowoczesny
Elegancki uchwyt w kolorze czarnym o rozstawie montażowym 160 mm.
Informacje dodatkowe
Materiał
ZNAL
Rodzaj wykończenia
czarny
Rozstaw
160 mm
Wymiar
175 x 8 mm
Wysokość
33 mm