UCHWYT MEBLOWY SY4804.0128.AB PÓŁKSIĘŻYC_GIRO_ANTIC
Inne Produkty_Logo produktu
34 w magazynie
SKU: SY4804.0128.AB Kategoria:
Opis
Uchwyt meblowy stylowy
Uchwyt w stylu Art Deco w kolorze starego mosiądzu o rozstawie otworów montażowych 128 mm.
Informacje dodatkowe
Materiał
ZNAL
Rodzaj wykończenia
mosiądz stary
Rozstaw
128 mm
Wymiar
160 x 80 mm.
Wysokość
25 mm