UCHWYT MEBLOWY SY4804.0128.GB PÓŁKSIĘŻYC GIRO GOLD BRUSHED
Inne Produkty_Logo produktu
21 w magazynie
SKU: SY4804.0128.GB Kategoria:
Opis
Uchwyt meblowy stylowy
Uchwyt w stylu Art Deco w kolorze mosiądzu szczotkowanego o rozstawie otworów montażowych 128 mm.
Informacje dodatkowe
Materiał
ZNAL
Rodzaj wykończenia
złoto szczotkowane
Rozstaw
128 mm
Wymiar
160 x 80 mm.
Wysokość
25 mm