UCHWYT MEBLOWY SY4805.0192.AB PÓŁOKRĄG_CORSO_ ANTIC
Inne Produkty_Logo produktu
14 w magazynie
SKU: SY4805.0192.AB Kategoria:
Opis
Uchwyt meblowy stylowy
Uchwyt w stylu Art Deco w kolorze starego mosiądzu o rozstawie otworów montażowych 192 mm.
Informacje dodatkowe
Materiał
ZNAL
Rodzaj wykończenia
mosiądz stary
Rozstaw
192 mm
Wymiar
224 x 112 mm
Wysokość
25 mm