UCHWYT MEBLOWY SY4805.0192.GB PÓŁOKRĄG_CORSO_ GOLD BRUSH
Inne Produkty_Logo produktu
17 w magazynie
SKU: SY4805.0192.GB Kategoria:
Opis
Uchwyt meblowy stylowy
Uchwyt w stylu Art Deco w kolorze mosiądzu szczotkowanego o rozstawie otworów montażowych 192 mm.
Informacje dodatkowe
Materiał
ZNAL
Rodzaj wykończenia
złoto szczotkowane
Rozstaw
192 mm
Wymiar
224 x 112 mm
Wysokość
25 mm