UCHWYT MEBLOWY SY4826.0128.GL PÓŁKSIĘŻYC_ELARA_GOLD LUX
Inne Produkty_Logo produktu
59 w magazynie
SKU: SY4826.0128.GL Kategoria:
Opis
Uchwyt meblowy stylowy
Uchwyt w stylu Art Deco w kolorze mosiądzu polerowanego o rozstawie otworów montażowych 128 mm.
Informacje dodatkowe
Materiał
ZNAL
Rodzaj wykończenia
złoto
Rozstaw
128 mm
Wymiar
160 x 80 mm.
Wysokość
25 mm