UCHWYT MEBLOWY SY4828.0128.GB PÓŁKSIĘŻYC_ICON SPLIT_GOLD BRUSHED
Inne Produkty_Logo produktu
108 w magazynie
SKU: SY4828.0128.GB Kategoria:
Opis
Uchwyt meblowy stylowy
Uchwyt w stylu Art Deco w kolorze mosiądzu szczotkowanego o rozstawie otworów montażowych 128 mm.
Informacje dodatkowe
Materiał
ZNAL
Rodzaj wykończenia
złoto szczotkowane
Rozstaw
128 mm
Wymiar
160 x 80 mm
Wysokość
26 mm