UCHWYT MEBLOWY 14024Z16000.CR RIGATO
35,90
Logo firma__Inne Markowe Produkty
99 w magazynie
SKU: 14024Z16000.CR Kategoria:
Opis
Uchwyt meblowy nowoczesny
Elegancki uchwyt w kolorze chrom o rozstawie montażowym 160 mm.
Informacje dodatkowe
Materiał
ZNAL
Rodzaj wykończenia
chrom połysk
Rozstaw
160 mm
Wymiar
170 x 9 mm
Wysokość
35 mm