UCHWYT MEBLOWY SY8720.0128.GL ORO MODERNO
Inne Produkty_Logo produktu
96 w magazynie
SKU: SY8720.0128.GL Kategoria:
Opis
Uchwyt meblowy nowoczesny
Elegancki uchwyt w kolorze złotym o rozstawie montażowym 128 mm.
Informacje dodatkowe
Materiał
ZNAL
Rodzaj wykończenia
złoto
Rozstaw
128 mm
Wymiar
192 x 12 mm
Wysokość
35 mm