UCHWYT MEBLOWY SY8943.0160.NB CORTA
63,90
Logo firma__Inne Markowe Produkty
124 w magazynie
SKU: SY8943.0160.NB Kategoria:
Opis
Uchwyt meblowy nowoczesny
Elegancki uchwyt w kolorze niklu szczotkowanego o rozstawie otworów montażowych 160 mm.
Informacje dodatkowe
Materiał
ZNAL
Rodzaj wykończenia
nikiel szczotkowany
Rozstaw
160 mm
Wymiar
186 x 9 mm
Wysokość
33 mm