UCHWYT MEBLOWY SY8943.0320.NB CORTA
80,70
Logo firma__Inne Markowe Produkty
138 w magazynie
SKU: SY8943.0320.NB Kategoria:
Opis
Uchwyt meblowy nowoczesny
Elegancki uchwyt w kolorze niklu szczotkowanego o rozstawie otworów montażowych 160 mm.
Informacje dodatkowe
Materiał
ZNAL
Rodzaj wykończenia
nikiel szczotkowany
Rozstaw
320 mm
Wymiar
349 x 9 mm
Wysokość
33 mm